tekrar yardım lütfen...

Programlarla ilgili sorunları buradan yazabilirsiniz.
gerekli programlar burada
Post Reply
levent979
New Member
New Member

tekrar yardım lütfen...

Post by levent979 »

arkadaslar öncelikle özür dilerim sürekli yeni başlık açtığım için.ilk forum sitem ve bir yahoo chess müdavimi olarak bu chess engine ile yay konularında yeni olduğum için sürekli problemle karşılaşıyorum.öncelikle megaxchess arkadasıma yardım cabalarından oturu tesekkur ederim.
ancak o problemi hallettim ve tam yahoo da yeni satranc motorumu denerken yahoodan banlandım... :oops: illegal oldugunu bile bilmiyordum... :smile20 yahoo da satranc odasına giremiyorum haliyle..bi çözümü varmıdır acaba..yardımcı olursanız sevinirim..

g00dtr
Site Admin
Site Admin

Re: tekrar yardım lütfen...

Post by g00dtr »

normalde banlanmaman gerek ne kadar sure ile banlandın eger 2020 yılına kadar banlı yazarsa surekli lobbye yazı yazdıysan ondandır tek cozumu yenı mail adresi almak

levent979
New Member
New Member

Post by levent979 »

evet aynen ööle 2020..
yok yazı yazmıyordum ama yay arada bir auto.chess.com diye yazı yazıyordu.sanırım programa entegre bi yazı.neyse napalım baska adres alırız..
yardım için tskkrler...

g00dtr
Site Admin
Site Admin

Post by g00dtr »

evet o autochess.com yazısını ben ekledim programa hangisini kulanıyorsun eger en son programı indirdiysen ondan olmaz cunku zamana gore ayarladım o yazıyı 1 dk da en fazla 1 kez yazar yazıyı

levent979
New Member
New Member

Post by levent979 »

forumdakini indiridm hocam..botijon edition gibi bişi herhalde...bi de ultimate i varmış sanırım... o daha mı iyi?varsa linkini verirmisiniz?bi de hocam zappa engine arıyorum bulamadım rica etsem onun için de bi link atarmısınız...
simdiden tesekkurler...

g00dtr
Site Admin
Site Admin

Post by g00dtr »

ekledim msn adresini

Post Reply